Planning manege week  44




















______________________________________________________________________

Zondag Manege gesloten.

Zou het zeer op prijs stellen , dat er geen mailtjes op apjes etc .gestuurd worden op zondag,

als je een les af wilt zeggen voor de maandag is dat natuurlijk geen probleem.

Thanks !

====================================================

Maandag 


10.00 Priveles  

Anja 


13.30 Privéles

Chantalli 


15.15 tot 16.45 ( halve team les) 


Noa 

Vera 

Lotte 

Julia 

Lenna 

......................................opgeven mag !


16.45 Priveles

Angel



19.00  Groepsles  

Luna Zessen  

Sandra 

Ilse 

Ellena

Bertine

Jiska ih




20.00 Groepsles 

Maureen 

Carolien 

Flos  

Jiska 

Joske *

Anne H *


Fleur verhinderd 

Liesbeth verhinderd 


21.00 Training

Joanna                 Majesteit


===========================================

Dinsdag 



15.00 Priveles

..................................... opgeven mag



Aanvang 15.30 / 15.45  tot 17.45  Team les   


Fleur   

Suraya  

Jasmijn K  

Chiara  

Sara O  


Norah 

Carlijn 

Noah

Ariena 

....................................... opgeven mag

.....................................opgeven inhaalles

.......................................opgeven inhaalles


Angel  verhinderd  en 27 okt niet en 24 nov. niet

Sara verhinderd 

Eva verhinderd 

18.45 Binnenbaan bezet


==========================================

Woensdag 


14.00 Priveles

Hanna      

??       

    

Priveles

Robin ??

15. 00 tot 16.30  Teamles 


Robin 

Luna D 

Sanne S

Mirthe

............................................. opgeven mag !



16.30  Privéles 

 Lisa   ( volgende week Jaira)

Irem 




18.30 Priveles (of 2 kw inleveren)

............................................ opgeven mag


19.00 groepsles 

Tessa 

Hilde 

Rosalie  

Naomi 

Willemijn 

Silvia


20.00  Groepsles 

Nina R 

Anna Kling   

Linda P 

Anouk de Bruin 

Carolien ih 

Maureen ih 


Syliva volgende week verhinderd 

=========================================



Donderdag  


10.00 Priveles

Mw.Slagboom  


10.45 Priveles

Arina 


11.15  Priveles

Coen 


12.00   Vrijrijden

Jiska




16.00 tot 17.30  Mini teammiddag 

Lijst opgave elders op deze site 


Vanaf 17.45  Vrijrijden , voor degene voor een sportkaart

Jai 

Lynn 




Springles  Niveau 5 & 6 

19.30 

1.Joanna 

2.Jiska

3..lynn 

4.Quinty

5.Jai



==========================================


Vrijdag 


Iemand nog een kinderfeestje te organiseren ?

===========================================

 

Zaterdag 

 10.00  Groepsles 


 Quinty  

 Jai 

Anne den Hertog 

Mirjam 

Lynn sp 

Veerle 


11.00 Groepsles  

Lara 

Noor 

Alette 

Sara

Irene 

Laura 


12.00 Groepsles   

Eva 

Marlinde 

Anouk Bassa 

LIlien  

Priscilla 

Jacky 


13.00  tot 13.45  Startersles     

opgave elders op deze site


14.00 tot 14.30   Natuurlijk paardrijden 

opgave lijst elders op deze site


15.30  Privelessen 

Petra ??

............................................ mag je opgeven 




Fijn weekeind !!