Welkom

       

startlijst alle niveaus groepsles en gevorderd.


Wedstrijd    14 januari 2023. 



Voor alle groepslessen ! Ook dinsdag middag en woensdag middag.


Kosten :   per proef 


Kantine is open !

We verkopen koffie , thee . warme chocomel .

 Snoep , chips , frisdrank etc. te verkrijgen in de kantine.


Belangrijke info :

* Paspoort en startgeld betalen voor je start.

* Buiten NIET uitstappen .

Losrijden : proef met galop , mag je met zijn drieën losrijden in de bak, als de eerste gaat starten gaat de tweede wachten in de stal, naast je paard , met een deken op .

Proef  geen galop : je mag even draven en je mag beginnen .


Paard / Pony keuze : 

1 pony/ paard  mag niet meer dan 3 proeven lopen. Ook is het niet haalbaar dat je de pony

die je gekozen hebt voor de wedstijd om ook te plannen in de lessen voor de wedstrijd.

Dan adviseer ik u om een priveles te boeken, met bij opmerkingen bij te schrijven 

oefenen proef en welk paard/ pony.


Sluitingings data :

xxx is het sluitingsdatum, daarna kan er niet meer opgeven worden !

na xxxx afgezegd moet het doorbetaald worden ivm bestelde prijzen !



 Wat kan je (nog meer) doen ?

Op de Zaterdag zelf :

Meehelpen opruimen en klaar leggen.

*Protocol ( puntenlijstjes)  schrijven 

*Er kan vrijdag middag er voor, proef oefenen voor 8,= per persoon.

*  zwarte sjabrakjes verwisselen voor witte.

* Voorlezen van de proef


Vrijwilligers :

Kantine : 

Sectariaat  

Schrijfster : 

Opgeven voor voorlezen : 

Ringmeester , Code P : ......................................opgeven mag


* wil iedereen voor een eigen voorlezer zorgen !!





Voorlezer neemt de tijd op , hoelang ze mogen losrijden !

_________________________________________________________________
Naam   Achternaam   Paard 1 & 2           Klasse  Theorie         Contant/ bank

____________________________________________________________

1..................................................................................................

2..................................................................................................

3..................................................................................................

4..................................................................................................

5....................................................................................................

6....................................................................................................

7.....................................................................................................

8......................................................................................................

9......................................................................................................

10....................................................................................................





















































Leerproef voor het paard / pony

Naam  Achternaam              Paard/ pony    Klasse

15.00 tot 15.07 losrijden

15.07 Tessa Stein                       Buddy                 D3

15.14  Lynn Den Besten              Majesteit             D6

===============================================

15.21 tot 15.28 losrijden ( met jullie drieën

15.28 Chantalli Verhoeff      Froukje / Afke        D5                

15.35 Anouk Bassa             Joost / Sprite         D5           pp aanwezig

15.42 Alette van Reenen     Dione / Lady         D4        ja                 


====================================================

15.50 tot 15.57   losrijden ( met jullie tweeën ) 

15.57 Anne den Hartog                 Froukje/Joost          D9                 nee        per bank

16.04 Quinty Den Besten              Jules / Joost            D11     ja        bank 


16.11 tot 16.18 losrijden ( met jullie tween ) 

16.18 Jai Hooi                             lady / Dione               D12       ja      bank

16.25 Lynn den Besten                 Nick / Majesteit          D17   

======================================================

GEEN LOSRIJDEN

16.35 Willeke Terlouw                   Blossom/ Froukje /      D3    pp aanwezig

16.45 Sara Nicolai                         Sprite / Melody           D3   pp aanwezig

16.55 Iris Stigt                               Madelief/ Bella          D3    pp aanwezig

17.05 Kyara Belioso                         Sprite / Melody          D2      ja      pp aanwezig

Iedereen veel plezier en succes !


Prijsuitreiking ! 

Met tenue aan ! 

















Losrijden 7 minuten , voorlezer hou de tijd bij !

15.22

15.29 


Losrijden 7 minuten , voorlezer hou de tijd bij !

15.43 

15.50 

15.57 

   

Losrijden 7 minuten , voorlezer hou de tijd bij !

16.11 

16.18 


Heel veel succes en plezier !! 





---------------------------------------------------------------------------------------




































15.30 tot 15.37 losrijden 

15:37     

15:44       

----------------------------------------------------------------------------------------

15.51 tot 15.58 losrijden

15:58     

16.05   

……………………………………………………………………………………………………………………………..

16.12 tot 16.22 Losrijden 

16:22    

16.29     

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16:36 tot 16:34 losrijden

16:34             

16:41 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------




































eigen informatie

Stalhulp / vlechten etc  : ....................................??