Welkom !

       

startlijst 13 april ( kijk op de dag zelf voor de zekerheid )

 



Belangrijke info :

* Paspoort en startgeld betalen voor je start.

* Buiten NIET uitstappen , zonder een loper ernaast / erbij.

Losrijden : proef met galop , mag je met zijn tweeen losrijden in de bak, als de eerste gaat starten gaat de tweede wachten in de stal, naast je paard , met een deken op .

Proef met geen galop : je mag even draven en je mag beginnen .


Vrijwilligers zijn ook van harte welkom. Wat kan je doen ?

Op de Zaterdag zelf :

Meehelpen opruimen en klaar leggen.

*Protocol ( puntenlijstjes)  schrijven 

*Er kan vrijdag avond er voor, proef oefenen voor 8,= per persoon.

*Kantine gezellig maken.

*  zwarte sjabrakjes verwisselen voor witte.

* Voorlezen van de proef

* opruimen en vegen

Vrijwilligers :

Kantine  :...Klara

Sectariaat  :  Miranda

Schrijfster : ....................................?

Stalhulp / vlechten etc  : ....................................??

Ringmeester , Code P : .......................................??


* wil iedereen voor een eigen voorlezer zorgen !!


13 april 

___________________________________________________________________

Naam  Achternaam      Pony/ Paard        Klasse    Theorie      Kas / bank 

---------------------------------------------------------------------------------------

15.30 tot 15.37 losrijden 

15:37 Jai Hooi                    Calimiro             D10

15:44 Noor Griffioen         Joost                  D5                           

----------------------------------------------------------------------------------------

15.51 tot 15.58 losrijden

15:58 Tirza van Dijk            Calimiro             D6

16.05  Anne den Hartog       Valentino          D7

……………………………………………………………………………………………………………………………..

16.12 tot 16.22 Losrijden 

16:22 Tessa van Stein         Madelief             D4

16.29 Veerle Verschoor      Dione                   D4                     Bank

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16:36 tot 16:34 losrijden

16:34 Anna Kling                    Joost                 D6

16:41 Esmee van Ingen        Dione                 D6

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16:48 tot 16:55 losrijden

16:55 Mendy de Ruyter      Pinto                    D4

17.02 Vera Tapirima             Dolly                  D12