Welkom !

       

startlijst 26 januari ( kijk op de dag zelf voor de zekerheid )

 

Let op : de wedstrijd begint om 15.00 ipv 16.00 , geef dat problemen hoor ik het graag !


Belangrijke info :

* Paspoort en startgeld betalen voor je start.

* Buiten NIET uitstappen , omdat het donker is. Vanwege veiligheid vind ik dat niet verandwoord.

Losrijden : proef met galop , mag je met zijn tweeen losrijden in de bak, als de eerste gaat starten gaat de tweede wachten in de stal, naast je paard , met een deken op .

Proef met geen galop : je mag even draven en je mag beginnen .


Vrijwilligers zijn ook van harte welkom. Wat kan je doen ?

Op de Zaterdag zelf :

Meehelpen opruimen en klaar leggen.

*Protocol ( puntenlijstjes)  schrijven 

*Er kan vrijdag avond er voor, proef oefenen voor 8,= per persoon.

*Kantine gezellig maken.

*  zwarte sjabrakjes verwisselen voor witte.

* Voorlezen van de proef

* opruimen en vegen

Vrijwilligers :

Kantine  :...Klara

Sectariaat  :  Miranda

Schrijfster : ....................................?

Stalhulp / vlechten etc  : ....................................??

Ringmeester , Code P : .......................................??


* wil iedereen voor een eigen voorlezer zorgen !!


___________________________________________________________________

Naam  Achternaam      Pony/ Paard        Klasse    Theorie      Kas / bank 

---------------------------------------------------------------------------------------

15.00 tot 15.07 losrijden 

Jai Hooi                    Calimiro             D9                           

----------------------------------------------------------------------------------------

15.25 

Esmee Roth            Diewertje             D3                                      kas

15.35

Tessa van Stein       Panda                    D3                                    Bank

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.45 tot 15.52 .Losrijden

Jiska Collè                  Joost                  D15

Tirza van Dijk            Madelief            D5

Mendy de Ruyter       Wouter              D4

……………………………………………………………………………………………………………………………..

16.14 tot 16.21 Losrijden 

Danja Kips                     Joost              D15

Lynn den Besten          Nick                 D14

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.35 tot 16.42 losrijden

Jannine Wullems    Victoria              D6

Quinty den Besten          Jula            D8

Mirjam van Dam           Froukje         D4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 17.00 ongeveer prijsuitreiking