Welkom !

       

startlijst 17 november ( kijk op de dag zelf voor de zekerheid )

 

Belangrijke info :

* Paspoort en startgeld betalen voor je start.

* Buiten NIET uitstappen , omdat het donker is. Vanwege veiligheid vind ik dat niet verandwoord.

Losrijden : proef met galop , mag je met zijn tweeen losrijden in de bak, als de eerste gaat starten gaat de tweede wachten in de stal, naast je paard , met een deken op .

Proef met geen galop : je mag even draven en je mag beginnen .


Vrijwilligers zijn ook van harte welkom. Wat kan je doen ?

Op de Zaterdag zelf :

Meehelpen opruimen en klaar leggen.

*Protocol ( puntenlijstjes)  schrijven 

*Er kan vrijdag avond er voor, proef oefenen voor 8,= per persoon.

*Kantine gezellig maken.

*  zwarte sjabrakjes verwisselen voor witte.

* Voorlezen van de proef

* opruimen en vegen

Vrijwilligers :

Kantine  :.Vera 

Sectariaat  :  Miranda

Schrijfster : ....................................?

Stalhulp / vlechten etc  : ....................................??

Ringmeester , Code P : .......................................??


* wil iedereen voor een eigen voorlezer zorgen !!

___________________________________________________________________

Naam  Achternaam      Pony/ Paard        Klasse    Theorie      Kas / bank 

---------------------------------------------------------------------------------------

15.30 tot 15.37 losrijden

Esmee van Ingen            Wouter           D6                 Ja                 bank

Anne den Hartog            Dione              D6                ja      ( poetsplaats zetten met zadel                                                                                                  op en deken over haar rug )

----------------------------------------------------------------------------------------

15.51                                                                         Voorlezer 

Mendy de Ruijter            Wouter                 D3            Ja    ____________

15.58

Esmee Roth                    Diewertje             D2            Ja         Vera   Kas

16.05

Jasmijn van Dijk              Dione                   D3           kas  ___________

16.12

Carmen Tromp               Diewertje               D3                    ____________

-----------------------------------------------------------------------------------------

16.25 tot 16.32 losrijden 

Danja Kips                      Froukje                D15

Janinne Wullems            Victoria                   D6                  ja    

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.46 tot 16.53 losrijden

Lynn den Besten            Victoria               D14

Anna Kling                     Joost                     D5                      kas

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.07 tot 17.14  losrijden

Jiska Collè                      Joost                    D15                                    Kas

Quinty den Besten       Jula                       D6               Ja


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.00 ongeveer prijsuitreiking