Welkom !

       

 Planning manege week  21

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 Nina Rijnhout met Dieuwertje

______________________________________________________________________

Zondag 

manege gesloten.

Zou het zeer op prijs stellen , dat er geen mailtjes op apjes etc .gestuurd worden op zondag,

als je een les af wilt zeggen voor de maandag is dat natuurlijk geen probleem.

Thanks !

______________________________________________________________________

Maandag


16.00 Privéles

Sara

16.30 Privéles

…………………………………………….opgeven privéles 





19.00 Groepsles

Caitlynn  

Esmee R

Sven 

Samantha 

Judith 

……………………………………..opgeven inhaalles 




20.00 Groepsles

Flos 

Janinne  

Jiska sportkaart  

Liesbeth 

Fleur Nijland   ( 03-06 verhinderd )

Anne-Marieke


………………………………………………………………………………….

Dinsdag 


Team les 16.00 tot 17.30


Julia

Lotte

Soumaya

Annemarie 

………………………………………...opgeven inhaalles

……………………………..opgeven inhaalles 


Rosalie verhinderd 




______________________________________________________


Woensdag 


Team les van 14.00 tot 16.30

HIlde

Fenna Z

Amber

Laura

Anouk

Brigitte

Lilien

Ninthe v/d Spek

Quinsy

Robin

Jannah

…………………………………..opgeven inhaalles 





Lenna ??

Sophie ??



19.00 Privéles

Conny 

Dana 

 19.30  Groepsles , zouden jullie vanaf volgende week weer om 19.00 kunnen rijden??


Tessa 

Carmen 

Cheyenne   

Alieke 

Lisanne 

Anna Kling

Nina R 


20 .30  Groepsles  , moeet nog bevestiging krijgen of deze les door gaat ! 

Zouden jullie tot de zomervakantie op woensdag avond kunnen rijden van 20.00 tot 21.00 ?   


Bertine ??

Silvia ??

 Naomi ?

Anouk B 

Lisanne ih ??

 



_____________________________________________________

Donderdag Hemelvaart GEEN les ! 



14.00 Privéles 

Coen verzetten


14.30 Privéles

Angela verzetten 




19.00  Privélessen


Zoe verzetten 

Siem verzetten graag


19.30  Groepsles  . gaat niet door ! 

Bertine

Fleur

 Naomi 

Anouk B

Janinne 




Martine week daarop

Silvia verhinderd 


_________________________________________________________

Vrijdag


Manege Festijn met startersles ! 

Meer info onder kopje Manege festijn 

______________________________________________________________


  Zaterdag  


 9.45 Groepsles  

Mirjam 

Anne den Hertog 

 Jai 

Indy

Lynn Sportkaart 

Quinty 



10.45 Groepsles  


Ilse

Tirsa   

Carolien 

Maureen 

Mirjam ih

…………………………………..opgeven inhaalles 




Anna verhinderd 



11.45 Groepsles 

Irene   

Mendy R 

Noor   

Sara o

Veerle

Lara 


12.45 Groepsles  

Priscilla

Jacky

Marlinde

Eva 

Sanne 

Esmee i


Mathilde verhinderd 


_______________________________________

13.45 tot 14.30 Staples 

_________________________________________________

14.30 tot 15.00 Natuurlijk paardrijden 

______________________________________________

15.00 Groepsles  


Luna  

Allette

Jasmijn

……………………………….opgeven inhaalles 

………………………………..opgeven inhaalles

…………………………………..opgeven inhaalles 

 Mandy verhinderd 

 16.00 Privéles

Chantalli 

Lotte Verkerk  ( 25 mei ook)


 16. 30 Privéles

Luna 

 ………………………………….opgeven priveles







_____________________________________________________________


















 






















eigen agendag !

Maandag 


16.00 Privéles

Robin

16.30 Privéles

Sara



18.30 Privéles

 Judith


19.00 Groepsles

Caitlynn  

Esmee R

Sven 

Lucas  

Samantha 

 Anouk de Bruin ih


20.00 Groepsles

Flos 

Janinne 

Fleur 

Jiska sportkaart  

Liesbeth 

Leonie

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dinsdag 


14.30 Privéles 

Angela 



Halve team middag !!

Tijd : 16.00 tot 17.30.


Deze halve team middag , kun je ook door een team les of groepsles inhalen.


 Rosalie            

Somaja

Julia

Lotte  ( 1 mei verhinderd )

Nasir

………………………………………….opgeven inhaalles

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Team les Woensdag middag 




Sophie ??

Lenna ??


  Zaterdag  


 9.45 Groepsles  

Mirjam  ( 26 mei verhinderd )

Anne den Hertog 

Quinty 

 Jai 

Indy

Lynn Sportkaart 


10.45 Groepsles  


Ilse

Tirsa   

Carolien 

Maureen

Danja

Silvia ih



Anna verhinderd 

 


11.45 Groepsles 

Irene   

Mendy R 

Noor   

Sara o

Veerle

Lara 


12.45 Groepsles  

Priscilla

Jacky

Marlinde

Eva 

Sanne 

Esmee i


Mathilde verhinderd 


_______________________________________

13.45 tot 14.30 Staples 

_________________________________________________

14.30 tot 15.00 Natuurlijk paardrijden 

______________________________________________

15.00 Groepsles  


Luna 

Demi 

Allette

jasmijn

Mandy ??

…………………………………….opgeven inhaalles

 

Noa verhinderd 

 


 16.00 Privéles

Chantalli 



  Privéles

Luna 

Mandy