Welkom !

       

 Planning manege week  13

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 Nina Rijnhout met Dieuwertje

______________________________________________________________________

Zondag 

manege gesloten.

Zou het zeer op prijs stellen , dat er geen mailtjes op apjes etc .gestuurd worden op zondag,

als je een les af wilt zeggen voor de maandag is dat natuurlijk geen probleem.

Thanks !

______________________________________________________________________


Maandag 


16.00 Privéles

Robin



18.30 Privéles

 Judith

19.00 Groepsles

Caitlynn  

Esmee R

Sven 

Lucas  

Samantha 

……………………………………...opgeven inhaalles



Lotte * verhinderd 


20.00 Groepsles


Flos 

Janinne 

Fleur 

Jiska sportkaart 

Leonie   

Liesbeth 



______________________________________________________________


Dinsdag 


Halve team middag !!

Tijd : 16.00 tot 17.30

Voor wie ? iedereen die het leuk vind en het basis principe beheerst ( minimaal 5 privélessen)

Hoeveel kinderen : 5 tot 7  kinderen ( hele team middag 10 tot 12 kinderen)

Kosten : zelfde als groepsles en gewone teammiddag.

Rijden : ook hetzelfde , we rijden gemiddeld drie kwartier .

Ouders : Ook zoals bij de team middag , niet aanwezig.


Deze halve team middag , kun je ook door een team les of groepsles inhalen.


Kijk middag , ouders en of bekenden mogen komen kijken !

 Rosalie            

Somaja

.Julia

Lotte

Nasir

………………………………………….opgeven inhaalles




_____________________________________________________________

Woensdag    




Team les 

van 14.00 tot 16.30

Kijk middag , ouders en of bekenden mogen komen kijken !

Tijden en indeling komt terzijndertijd !!



Fenne Zijeden

Ninthe v/d Spek

Daphne *

Laura 

Anouk Bassa 

Hilde

Amber den Besten

Lilien

Brigitte 

Dapney Slob 

………………………………..opgeven inhaalles

……………………………………...opgeven voor inhaalles


Quinsy verhinderd 




Sophie ??

Lenna ??


 19.00  Groepsles


Tessa 

Carmen 

Nina R  

Cheyenne  

Alieke

Lisanne  


_______________________________________________________________________

Donderdag 


14.00 Privéles

Coen

14.30 Vrijrijden sportkaart

Jiska    Joost



18.00 Privéles

…………………………………..opgeven voor priveles

18.30 priveles

Zoe 

Siem 

19.00  Privélessen

Jannah 

Annemarie 


19.30  Groepsles , bij 5 of meer leerlingen gaat de les door !

Anna kling   

Naomi

…………………………………..opgeven inhaalles

………………………………...opgenen inhaalles

…………………………………..opgeven inhaalles

…………………………………...opgenen inhaalles


 

Fleur verhinderd 

Silvia ( 28 maart verhinderd )

Martine verhinderd 

Anouk verhinderd

 Bertine verhinderd 



_________________________________________________________________


Vrijdag 

Mini team middag vrijdag 

Tijd : 16.00 tot 17.30  

15,= Per persoon

Iedereen mag meedoen tussen de 5 en 8 jaar.

Ouders kunnen niet aanwezig zijn, onze ervaring is dat het teveel afleidt


17.45 Vrijrijden

Jai                       Calimiro


Lynn                       Nick

 

_________________________________________________________________   

 



  

  Zaterdag  


 9.45 Groepsles  

Mirjam 

Anne den Hertog 

Lynn  sportkaart

Quinty 

 Jai 

Indy


10.45 Groepsles  


Ilse

Tirsa   

Carolien 

Maureen

Anouk B ih

………………………………..opgeven inhaalles


Anoesjka ??

Anna verhinderd 

Danja verhinderd 


11.45 Groepsles 

Irene   

Mendy R 

Noor   

Lara  ( 13 april verhinderd )

Sara o

Veerle 


12.45 Groepsles  

Priscilla

Jacky

Marlinde

Eva 

Sanne 

Esmee i


Mathilde verhinderd 


_______________________________________

13.45 tot 14.30 Staples 

_________________________________________________

14.30 tot 15.00 Natuurlijk paardrijden 

______________________________________________

15.00 Groepsles  


Luna 

Jasmijn

Demi

Allette

……………………………...opgeven inhaalles

 ……………………………...opgeven inhaalles 

Noa verhinderd 


16.00 Privéles

Chantalli

Isabella ??



16.30  Privéles

Luna

………………………………….opgeven voor priveles